Toplantı salonu kiralama Ankara

Toplantı Salonu

Toplantı odası kiralama büyük ya da küçük işletmelerin, şirketlerin, danışmanlık hizmeti, eğitim vb. firmaların bilgi alışverişinde bulunmak için kullandıkları bir hizmet türüdür. Toplantının yapılacağı mekan önemli hususlarından biridir. Toplantı odasının fiziki koşulları, tasarımı, teknik altyapısı, toplantınızın verimini direkt olarak etkiler. Bu durum hem konuşmacıların hem de katılımcılarının konsantrasyonuna önemli ölçüde tesir eder. Divan Ofis’te toplantı odaları inşa edilirken  tüm bu hususlara dikkat edilmiştir. Toplantı salonlarımız ultra ses yalıtımına sahiptir. Minimal tasarımlı salonlarımızda aydınlatma, dekorasyon dikkati dağıtmayacak şekilde ayarlanmış, teknik altyapı e tasarım profesyonellerce yapılmıştır. Her odanın iklimlendirmesi ayrıdır, paneller üzerinden kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Ergonomik  masa ve sandalyelerin bulunduğu salonlarımızda konforlu toplantılar yaparsınız.

Koç Kuleleri’nde bulunan Divan Ofis  merkezi konuma sahiptir. Katılımcı, müşterileriniz kolaylıkla ulaşır. Ofisimiz Eskişehir, Konya, İstanbul otoyollarının kesiştiği gözde bir lokasyondadır. Metroya, toplu taşıma araçlarına ve Ankara otogarına 5 dk yürüme mesafesindedir. Ankara’nın kalbi Kızılay’a ve birçok resmi daireye ise aracınızla 5 dakikada ulaşabilirsiniz.

Toplantı Salonları Kullanımı Nasıldır?

Divan Ofis’te geniş katılımlı toplantılarınız için 1 adet, 40 kişilik salonumuz vardır. Seminer, sınav, panel, bayi toplantısı, eğitim vb. etkinlikleriniz için veya fazla katılımcılı workshoplarınız için kullanabilirsiniz.

Daha az katılımcılı toplantı, seminer, workshoplarınız veya müşteri görüşmeleriniz içinse 2 adet toplantı odamız mevcuttur. Şirket içi toplantılarınızı, kutlama, eğitimlerinizi, bayilik veya iş ortaklığı gibi daha özel görüşmelerinizi buralarda yapabilir, günlük kiralama seçeneğini kullanabilirsiniz.

Toplantı Salonu Fiyatları

Toplantı salonu fiyatları saatlik, günlük, haftalık ve aylık kiralama sürelerine göre değişkenlik göstermektedir. İhtiyacınıza en uygun toplantı salonunu belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Divan Ofis Toplantı Salonların Avantajları Nelerdir?

– Toplantı odalarımızı ihtiyacınıza göre saatlik, günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabilirsiniz.

– Sizi ve misafirlerinizi resepsiyonda güleryüzle  karşılar ve yönlendiririz.

– Ücretsiz ikramlarımızla toplantılarınıza keyif katarsınız.

-Yüksek ses yalıtımına sahip salonlarımızda hem siz rahat konuşabilirsiniz hem de dış uyaranlardan izole  şekilde toplantınıza konsantre olabilirsiniz.

-Ergonomik koltuklar, ses sistemi, isteğinize göre ayarlanan ısıtma-soğutma , kumandalı aydınlatma sistemi ile  konforlu toplantılar yaparsınız.

-Mikrofon, beyaz tahta, projeksiyon aleti, yüksek hızlı ve güvenli internet bağlantısı ve teknik  destek ile toplantınızı profesyonel ortamda gerçekleştirirsiniz.

-Kendiniz veya paylaşılan notlar için fotokopi ve yazıcı kullanımı talep edebilirsiniz.

-Merkezi konumumuz sayesinde katılımcılar rahatlıkla ulaşım sağlar.

– Vale hizmetimiz mevcuttur.

– Ortak kullanım alanları ve Wc’ler hijyenik malzemelerle ve Covid-19 tedbirleri kapsamında   günlük temizlenmektedir.

-Molalarınız  için 2 adet terasımız vardır


SANAL
OFİS


TOPLANTI VE SEMİNER ODALARI

 

ORTAK ÇALIŞMA ALANI


HAZIR OFİS