Divan Ofis olarak, bünyemizdeki tüm firma, kurum ve kişilere en verimli şartlarda faaliyet gösterebilmeleri için ofis hizmetleri sunuyoruz. 

Ankara Koç İkiz Kuleleri’ nde ofisimizde freelance çalışanlara,  işletmelere, startup’lara, prestijli çalışma alanlarında hazır ofis, sanal ofis, toplantı odası, seminer salonu ve ortak çalışma alanları hizmeti veriyoruz.

Farklı sektörlerden üyelerimizle Divan Ofis çatısı altında kolaylıkla iletişim kurabilir böylelikle networkünüzü genişletebilirsiniz.

Divan Ofis olarak günümüz iş dünyasının iniş çıkışlarına ayak uydurabilmenizi kolaylaştırmak için esnek çözümler sunuyoruz. Hizmetlerimizden ihtiyacınıza uygun olarak saatlik, günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak faydalanabilirsiniz. Ebat ve kapasite konusunda da güncelleme yapabilirsiniz.

Güvenliğiniz ve mahremiyetiniz önceliğimizdir. Hazır ofislerimizde, kişiye özel elektronik kilit ve kullanıcı tanımlı şifreli kapı mevcuttur. Koç Kule’de giriş çıkışlar kameralarca takip edilmekte ve 7/24 güvenlik personeli bulunmaktadır.

Odaklanmak başarının ön koşuludur. Sizden gelen talepleri dinledik ve ofislerimizi tavsiyelerinize dikkat ederek, özenle tasarladık. Ses yalıtımını üst seviyede tuttuk. Her ofise özel iklimlendirme panelleri koyduk. Rahat çalışabileceğiniz modern tasarımlı ofisler hazırladık ve ofislerimizi ergonomik mobilyalarla donattık. Personelimizi hassasiyetle seçtik. Ofis kiralamak isteyen şirketlerin veya kişilerin de ortak çalışma kültürüne saygılı olmalarına dikkat ediyoruz. Firmanızın büyümesine ve gelişmesine tanıklık etmek ve bu esnada elimizden geldiğince destek sağlamak  bizim için mutluluk verici…


SANAL
OFİS


TOPLANTI VE SEMİNER ODALARI

 

ORTAK ÇALIŞMA ALANI


HAZIR OFİS