Hazır Ofis Ankara

Hazır Ofis

Hazır Ofis, mobilyalı olarak kiralayabileceğiniz ve elektrik-su, aidat, ısıtma-soğutma vb. giderlerin kira bedeline dahil olduğu hizmet türüdür. Kiralık hazır ofisler çoğunlukla plazalarda, merkezi konumdaki bölgelerde veya iş yerlerinin yoğun olduğu semtlerde yer alır. Mobilyalı olarak kiralayacağınız hazır ofislerde ihtiyaç duyacağınız  yazıcı, projeksiyon, Wi-fi vb. teknik destek imkanı da vardır.

Hazır ofis kiralayarak müstakil ofis için harcayacağınız zamandan ve mobilya, aidat, stopaj, abonelik vb. giderlerden tasarruf edersiniz. Bu sayede vaktinizi işinize ayırır, bütçenizi firmanız için kullanırsınız. Sekreterimiz posta-kargolarınızı alır ve misafirlerinizi karşılar. Müşteriler nezdinde saygınlığınız artar, şirketinize profesyonellik ve iş adresinize prestij katarsınız. Tüm bu nedenlerle hazır ofisler müstakil ofislerden daha fazla rağbet görmektedir. Başkent  Ankara’da, Koç Kuleleri’nde bulunan Divan Ofis tüm bu imkanları barındıran ofis kiralama hizmeti ile düşük maliyete, yüksek prestij sunar.

Yeni bir iş kurarken sermayenizi giderler yerine firmanız için harcamak istiyorsanız hazır ofisler tam size göre!

Sadece bilgisayarınızı yanınıza alarak yeni ofisinizde hemen işe başlarsınız. Sözleşmeyi imzaladığınız gün dahi direk işe koyulabilirsiniz.

Hazır Ofisleri Kimler Kullanabilir?

Kullanım kolaylığı, esneklik ve erişilebilirlik gibi hususları göz önünde bulundurduğunuzda, hazır ofisleri  her sektörden firma veya şahıs kullanabilir. Yasal anlamda hiçbir problem çıkmaz. Bu meslek grupları şunlar olabilir:

Start-up’lar: Yeni kurulan, uygun fiyata  ofis arayan şirketler için hazır ofis ideal bir seçimdir. Sadece kira bedeli ödeyerek, ek masrafsız işe başlar ve giderlerden kurtulursunuz.

Yeni pazarlara açılan işletmeler: Daha önce denenmemiş pazarlara girmek, Ankara’da şube veya bayi açmak isteyen firmalar, işlek konumdaki hazır ofislerimizden kiralayarak vakit kazanırsınız.

Proje bazlı çalışan  işletmeler:  Bir sözleşme, ihale kapsamında çalışan şirketler veya ekipler için hazır ofisler, projenin tamamlanma tarihine göre ayarlanabilen esnek ve kısa vadeli çözüm imkanı sunar.

Şirketlerinin prestijini artırmak  isteyen firmalar : Kısa sürede büyümek ve şirketine profesyonellik katmak isteyen firmalar hazır ofislerin sekreterlik, toplantı salonu, misafir karşılama, çağrı cevaplama,  posta- kargo takibi vb. hizmetleriyle işe bir adım önde başlar.

Büyüme  aşamasındaki şirketler: Ek bir çalışma alanına ihtiyaç duyan şirketler veya limited şirket kapsamında farklı iş kollarını bünyesinde bulunduran firmalar için idealdir. Bu sayede kiralama, kontrat, tadilat, tasarım, abonelik vb. yükümlülüklerle uğraşmadan hazır ofis kiralayarak  kolayca açılış yaparsınız.

Hazır Ofis Fiyatları Nasıl?

Hazır ofis fiyatları lokasyon, aylık, yıllık seçenekler ve tercih ettiğiniz ödeme yöntemine göre değişkenlik gösterir. Bütçenize uygun bir odaya müstakil ofisten daha düşük giderlerle sahip olursunuz. Ortak alanlar, ek hizmetler ve personel için bütçe ayırmanıza gerek kalmaz. Daha ayrıntılı bilgi için Teklif Al formunu doldurabilir veya İletişim sayfamızdan randevu oluşturabilirsiniz.

Divan Ofis’te Hazır Ofis Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

 • Divan Ofis’in Koç İkiz Kuleleri’nde bulunan gözde lokasyonu ile iş adresinize prestij katarsınız.
 • Şahsınıza tanımlı kartlarla ofisinize dilediğiniz zaman giriş-çıkış yaparsınız.
 • Merkezi konumdaki ofisimize hem siz hem müşterileriniz kolaylıkla ulaşırsınız.
 • Stopaj, elektrik, su, ısınma, aidat vb. giderlerden kurtulursunuz.
 • Ek masraf yoktur. Gizli maliyetlerin olmadığı, şirketiniz adına kesilen faturayı gider olarak gösterirsiniz.
 • Sekreterlik hizmeti ile müşterileriniz karşılanır ve posta, kargolarınız alınır.
 • Mobilyalı olarak teslim edilen ofislerimiz sayesinde dekorasyonla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Koltuk ve masalarımız ergonomik tasarımlarıyla konforlu çalışmanızı sağlar.
 • Ofislerimiz ses yalıtımına sahiptir böylelikle konsantrasyonunuz bozulmadan işinizi yaparsınız.
 • Hızlı internet ve kişiye özel Ip şifrelerle rahat ve güvenle çalışırsınız.
 • Divan Ofis’te tüm odalar ayrı iklimlendirmeye sahiptir. Manuel ayarlanan ısı paneli ile ortamın sıcaklığı veya serinliği tamamen sizin kontrolünüzdedir.
 • Farklı ebattaki ofislerimiz ve aylık, yıllık kiralama seçeneklerimiz planınızda esneklik sağlar.
 • Divan Ofis’in toplantı salonlarını kullanırsınız. Misafir, müşterileriniz güleryüzle karşılanır, yönlendirilir ve çay, kahve ikram edilir. Görüşmelerinizi profesyonel ortamda, keyifle yaparsınız.
 • Düzenlediğimiz etkinlik ve toplantılarla networkunuzu genişletir ve Divan Ofis’teki şirket sahipleriyle tanışarak fikir alışverişi yaparsınız.
 • Ayrıntılı bilgi için bize İletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.


SANAL
OFİS


TOPLANTI ODALARI


HAZIR OFİS