sanal ofis ankara

Sanal Ofis

Sanal ofisler fiziksel bir ofis ortamına ihtiyaç duymayan şirket sahiplerinin devlet kurumlarına yasal adres göstermek ve ticari faaliyetlerini diledikleri yerden sürdürmek için kullandıkları bir hizmet türüdür. Home-office, freelance, serbest çalışanlar, girişimciler ve danışmanlık hizmeti sunanlar vb., fiziki bir iş yerine ihtiyaç duymayanlar sanal ofis hizmetini tercih etmektedir. Limited, anonim veya şahıs şirketlerinin kuruluş aşamasında vergi dairesine yasal adres beyanında bulunması gereklidir. Türkiye’nin başkenti  Ankara’da, Koç İkiz Kuleleri’nde hizmet veren Divan Ofis merkezi konumuyla size sanal ofis hizmeti sunar ve kartvizitiniz için yüksek prestijli resmi iş adresi sağlar.

Neden Sanal Ofis?

Sanal ofisler düşük maliyet, prestijli adres ve profesyonel sekreterlik hizmeti ile avantaj sağlar. Firmanızın telefonları cevaplanır, tebligat, posta-kargolarınız alınır, saklanır ve size bilgisi verilir. Bütçe dostu sanal ofisler, fiziki hazır ofis kiralama zorunluluğunu ortadan kaldırarak kaynakları kısıtlı girişimcilerin harcamalarını minimize etmektedir ve bu nedenle hızla yaygınlaşmaktadır.

Sanal ofis fiziksel ofis kullanmayan ama yasal  adres temin etmek, şirketi için adres göstermek, kimi zaman müşteri görüşmeleri veya toplantı yapmak isteyen firmaların ya da girişimcilerin kurtarıcısı durumundaki ofis kiralama modelidir. Kurumsal imajınıza da pozitif yönde katkı sağlar.

Sanal Ofis Fiyatları

Sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz ek hizmetlere göre değişkenlik göstermektedir. Toplantı salonu kullanımı, sekterlik hizmeti ve firmanıza özel telefon numarası tahsisi ve çağrı cevaplama vb. hizmetler sanal ofis fiyatlarını değiştirmektedir. İhtiyacınıza yönelik en uygun sanal ofis hizmetini belirleyebilmek için bize İletişim sayfamızdaki form üzerinden ulaşabilir, Teklif Al linkine tıklayabilir veya ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Divan Ofis’te Sanal Ofis Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Kiralama, tadilat, dekorasyon, aboneliklerle uğraşmamak size zaman kazandırır.

Resmi yazışmalarınız, posta, kargolarınızın ulaşmama riski kalmaz. Takibi kolaylaşır.

İletişim bilgileriniz için kartvizitinizde prestijli bir adresiniz olur.

Müşterilerinizle, danışanlarınızla görüşmelerinizi profesyonel ortamlarda yaparsınız.

Kira bedelini şirketinizde gider olarak gösterebilirsiniz.

Sabit bir ofise ihtiyaç duyduğunuzda Divan Ofis’in esnek ebatlı hazır ofislerine geçiş yapabilirsiniz.

Organize ettiğimiz etkinlik, toplantılara katılarak networkünüzü genişletebilir, farklı sektörlerdeki kişilerle tanışma fırsatı yakalarsınız.

Ayrıntılı bilgi ve fiyat için Teklif Al

TEMEL PAKET

 PLUS PAKET

Vergi Levhası İçin kullanabileceğiniz resmi adresVergi Levhası için kullanabileceğiniz resmi adres
Şirket kurulumu için yasal adres teminiŞirket Kurulumu için yasal adres temini
Kartvizitiniz için prestijli iş adresiKartvizitiniz için prestijli iş adresi
Posta-kargo-tebligatların teslim alınması, bildirimiPosta-kargo-tebligatların teslim alınması, bildirimi
 Sekreterlik hizmeti
 Misafir karşılama
 Ayda 4 veya 8 saat toplantı kullanım imkanı
 Çay, kahve, ikram talebi (isteğe bağlı)
 Wi-Fi 


SANAL
OFİS


TOPLANTI VE SEMİNER ODALARI


HAZIR OFİS