Toplantı Salonu

Toplantı odası kiralama işletmelerin, şirketlerin, danışmanlık veya eğitim hizmeti vb. veren firmaların bilgi alışverişinde bulunmak için kullandıkları bir hizmet türüdür. Toplantının yapılacağı mekan önemli unsurlarından biridir bu nedenle toplantı odasının fiziki koşulları, tasarımı ve teknik altyapısı  toplantınızın verimini direkt olarak etkiler. Bu durum hem konuşmacıların hem de katılımcılarının konsantrasyonuna önemli ölçüde etki eder. Toplantı salonlarımız ultra ses yalıtımına sahiptir ve aydınlatma, dekorasyon dikkati dağıtmayacak şekilde tasarlanmıştır. Görüşmelerinizin kalitesini artıracak teknik altyapıya sahiptir. Her odanın iklimlendirmesi ayrıdır ve direk odadaki paneller üzerinden kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Ergonomik  masa ve sandalyelerin bulunduğu odamızda konforlu toplantılar yaparsınız.

Ankara Koç Kuleleri’nde bulunan Divan Ofis merkezi konuma sahiptir böylelikle katılımcı ve müşterileriniz kolaylıkla ulaşır. Ofisimiz Eskişehir, Konya, İstanbul otoyollarının kesiştiği gözde bir lokasyondadır ve metroya, toplu taşıma araçlarına ve Ankara otogarına 5 dk yürüme mesafesindedir. Kızılay’a ve birçok resmi daireye ise aracınızla 5 dakikada ulaşabilirsiniz.

Toplantı Salonu Kullanımı Nasıldır?

Toplantı, seminer, workshoplarınız, bayii toplantılarınız veya müşteri görüşmeleriniz için 2 adet odamız mevcuttur. Şirket içi toplantılarınızı, kutlama, eğitimlerinizi, bayilik veya iş ortaklığı gibi daha özel görüşmelerinizi de buralarda yapabilir bu amaçla günlük kiralama seçeneğini kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun seçeneği belirlemek için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlar saatlik, günlük, haftalık ve aylık kiralama sürelerine göre değişkenlik göstermektedir. Daha ayrıntılı bilgi için Teklif Al

Divan Ofis’te Toplantı Salonu Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

– Toplantı odalarımızı ihtiyacınıza göre saatlik, günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabilirsiniz.

– Sizi ve misafirlerinizi resepsiyonda güleryüzle  karşılar ve yönlendiririz.

– İkram talebinde bulunabilirsiniz.

– Yüksek ses yalıtımına sahip odalarımızda hem rahat konuşursunuz hem de dış uyaranlardan izole  şekilde toplantınıza konsantre olabilirsiniz.

– Ergonomik koltuklar, isteğinize göre ayarlanan ısıtma-soğutma ve aydınlatma sistemi ile  konforlu toplantılar yaparsınız.

– Beyaz tahta, projeksiyon perdesi, yüksek hızlı ve güvenli internet bağlantısı ve teknik  destek ile toplantınızı profesyonel ortamda gerçekleştirirsiniz.

– Sunumlarınız için projeksiyon cihazı, kendiniz veya paylaştığınız dökümanlar için fotokopi ve yazıcı kullanımı talep edebilirsiniz.

– Merkezi konumdaki ofisimize katılımcılar rahatlıkla ulaşım sağlar.

– Vale hizmetimiz mevcuttur.

– Ortak kullanım alanları ve Wc’ler hijyenik malzemelerle günlük olarak temizlenmektedir.

– Molalarınız  için 2 adet terasımız vardır.


SANAL
OFİS


TOPLANTI VE SEMİNER ODALARI


HAZIR OFİS