Toplantı Salonu

 

Toplantı Salonu 

 

Toplantı Odalarıı büyük ya da küçük işletmelerin, şirketlerin ya da eğitimcilerin bilgi alışverişinde bulunmak için kullandıkları bir hizmettir. Bu nedenle toplantıların yapılacağı mekan en önemli hususlarından biridir. Toplantı odasının fiziki koşulları, tasarımı, teknik altyapısı, toplantınızın verimini direk etkileyen faktörlerdir. Bu durum hem konuşmacı veya başkanın hem de katılımcılarının motivasyonunun birinci koşuludur. Divan Ofis toplantı odaları inşaa edilirken  tüm bu hususlar gözetilerek tasarlanmıştır. Toplantı salonlarımız ultra ses yalıtımına sahiptir. Minimal tasarımlı salonlarımızda aydınlatma, dekorasyon dikkati dağıtmayacak şekilde ayarlanmıştır. Teknik altyapı  profesyonellerce yapılmıştır. Her odanın iklimlendirmesi ayrıdır, paneller üzerinden kolaylıkla kontrol edilir. Toplantılarınızın konforu açısından ergonomik  masa ve sandalyelerle donatılmıştır. Koç Kuleleri’nde bulunan Divan Ofis  merkezi konuma sahiptir. Katılımcı, müşterileriniz  için ulaşımı kolaydır. Divan Ofis Eskişehir, Konya, İstanbul otoyollarının kesiştiği gözde bir lokasyondadır. Metroya, toplu taşıma araçlarına ve Ankara otogarına 5 dk yürüme mesafesindedir. Ankara’nın kalbi Kızılay’a ve birçok resmi daireye ise aracınızla 10 dakika da ulaşabilirsiniz.

 

 

Toplantı Salonları Kullanımı Nasıldır?

 

Divan Ofis’te geniş katılımlı toplantılarınız için 1 adet, 40 kişilik salonumuz vardır. Seminer, panel, bayi toplantısı, eğitim vb. etkinlikleriniz için veya fazla katılımcılı workshoplarınız için kullanabilirsiniz.

Daha az katılımcılı toplantı, seminer, workshoplarınız içinse 2 adet toplantı odamız mevcuttur. Şirket içi toplantılarınızı, kutlama, eğitimlerinizi, bayilik veya iş ortaklığı gibi daha özel görüşmelerinizi buralarda yapabilir, günlük kiralama seçeneğini kullanabilirsiniz.

 

Divan Ofis Toplantı Salonların Avantajları Nelerdir?

 

 •  ⇒ Toplantı Odalarımızı ihtiyacınıza göre saatlik, günlük, haftalık olarak kiralayabilirsiniz.
 • Siz ve misafirlerinizi resepsiyonda güleryüzle  karşılar ve yönlendiririz.
 • ⇒ Ücretsiz ikramlarımızla toplantılarınıza keyif katarsınız.
 • Yüksek ses yalıtımına sahip salonlarımızda hemsiz rahat konuşabilirsiniz hem de dış uyaranlardan arınmış şekilde konuşmalarınıza konsantre olabilirsiniz.
 •   Ergonomik koltuklar, ses sistemi, isteğinize göre ayarlanan  sıcaklık, kumandalı aydınlatma sistemi ile  konforlu toplantılar yaparsınız.
 • Mikrofon, beyaz tahta, projeksiyon aleti, yüksek hızlı ve güvenli internet bağlantısı ve teknik desteği ile toplantınızı profesyonel ortamda gerçekleştirirsiniz.
 • Kendiniz veya paylaşılan notlar için fotokopi ve yazıcı kullanımı talep edebilirsiniz.
 • Merkezi konumumuz sayesinde katılımcıların rahatlıkla ulaşım sağlar.
 • ⇒ Vale ve otopark hizmetimiz mevcuttur.
 • ⇒ Ortak kullanım alanları ve Wc’ler hijyenik malzemelerle ve Covid-19 tedbirleri kapsamında günlük temizlenmektedir.
 • ⇒  Molalarınız  için 2 adet terasımız vardır.
 •  
 •  

Sıkça Sorulan Sorular

Toplantı Odalarınız Farklı Ebatlarda Mı? Kaç Kişilik?

Toplantı Odalarımız farklı ebatlardadır. 2-10 kişiye kadar olanları kullanabileceğiniz gibi daha fazla katılımcılı eğitim-seminer veya toplantılarınız için de salonumuz mevcuttur.

Toplantı Salonu Kiralama Hizmeti Neleri Kapsamaktadır? Ses Sistemi, Mikrofon Vs.?

Toplantılarınız için projeksiyon aleti, beyaz tahta, mikrofon talep edebilirsiniz. Ses sistemi, wi-fi  bağlantımız vardır. Sınırsız çay, kahve, bitki çayı, su ve opsiyonel ikramlarımız mevcuttur.
 

 

Toplantıya Katılacak Misafirlerim Karşılanır mı? Toplantı Salonuna Yönlendirilir Mi?

Misafirlerinizi güleryüzle karşılar, ilgili toplantı salonuna alırız. Gerekli özeni gösterir ve ikramlarda bulunuruz.
 

 

Kiralama Seçenekleri Nasıl? Saatlik, Günlük Vs.?

Toplantı odası kiralama hizmetinin süresi tamamen sizin insiyatifinizdedir. İhtiyacınıza göre saatlik, günlük, haftalık sürelerde veya farklı sayıda katılımcı için kiralama yapabilirsiniz.

 

Mesai Saatleri Dışında, Hafta Sonları Toplantı Salonu Kiralayabilir Miyim?

Toplantı Salonlarımızı ihtiyacınıza göre dilediğiniz saat ve günde kullanabilirsiniz. Rezervasyon esnasında bunu belirtmeniz yeterli olacaktır.

Ofisinize Ulaşım Kolay Mı?

Divan Ofis metro durağı ve otobüs duraklarına 5 dk yürüme mesafesindedir.  Merkezi konumu nedeniyle kolaylıkla ulaşabileceğiniz, prestijli bir mevkidedir. Ankara Otogarı’na yürüyerek, Kızılay’a ise aracınızla 5 dakika da ulaşabilirsiniz.

 

Fiyatlar Katılımcı Sayısına Göre Değişiyor Mu?

Toplantı Odası kullanımında fiyat kişi sayısına bağlı olarak artmaktadır.

 Sınırsız İkram


Günlük Temizlik


Lounge/Dinlenme Alanları


Sekreterlik Hizmeti


Etkinlikler


Konferans Salonu


Toplantı Odaları


Akıllı Kilitler


Ip Telefon


Vale&Ücretsiz Otopark


Yürüme Mesafesinde AVM


Geniş Network Ağı