Sanal ofis nedir?

Sanal ofisler, fiziksel bir ofis ortamına ihtiyacı olmayan şirket sahiplerinin devlet kurumlarına yasal adres göstermek ve ticari faaliyetlerini diledikleri yerden sürdürmek için kullandıkları bir hizmet türüdür. Home-office, freelance, serbest çalışanlar, girişimciler ve danışmanlık hizmeti sunanlar, atölyede, fabrikada çalışanlar vb., fiziki bir iş yerine ihtiyaç duymayanlar sanal ofis hizmetini tercih etmektedir. Limited, anonim veya şahıs şirketlerinin kuruluş aşamasında vergi dairesine yasal adres beyanında bulunması gerekmektedir. Türkiye’nin başkenti  Ankara’da, Koç İkiz Kuleleri’nde hizmet veren Divan Ofis merkezi konumuyla size sanal ofis hizmeti, kartvizitiniz için yüksek prestijli resmi iş adresi sağlamaktadır.

Neden Sanal Ofis?

Sanal ofisler düşük maliyetleri, sundukları prestijli adres ve profesyonel sekreterlik hizmeti ile sabit bir çalışma ortamına ihtiyacı olmayanların tercih ettikleri bir hizmet türüdür. Bu kapsamda firmanızın telefonları cevaplanır, tebligat, posta-kargolarınız alınır, saklanır ve size bilgisi verilir. Sanal ofisler fiziksel ofis kiralama zorunluluğunu ortadan kaldırmıştır. Bütçe dostu olması nedeniyle hızla yaygınlaşan sanal ofisler kaynakları kısıtlı girişimcilerin harcamalarını minimize etmektedir.

Sanal ofisler şirket kurmak isteyen ama fiziksel bir ofise ihtiyaç duymayan, yasal  adres temin etmek zorunda olan şahısların, firmaların ya da girişimcilerin kurtarıcısı durumundaki ofis kiralama modelidir. Sanal ofis kurumsal imajınıza da pozitif yönde katkı sağlar.

Sanal Ofis Fiyatları

Sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz ek hizmetlere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Toplantı salonu kullanımı, sekterlik hizmeti, firmanıza özel telefon numarası gibi birçok hizmet sanal ofis fiyatlarını değiştirmektedir. İhtiyacınıza yönelik en uygun sanal ofis hizmetini belirleyebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Divan Ofis’te Sanal Ofis Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Kiralama, tadilat, dekorasyon, aboneliklerle uğraşmaz, zamandan kazanırsınız.

Resmi yazışmalarınız, posta, kargolarınızın ulaşmama riski kalmaz. Takibi kolaylaşır.

Müşterilerinizle, danışanlarınızla görüşmelerinizi profesyonel ortamlarda yaparsınız.

İletişim bilgileriniz için kartvizitinizde prestijli bir adresiniz olur.

Kira bedelini şirketinizde gider olarak gösterebilirsiniz.

Dilerseniz ödemelerinizi online ve taksitli olarak yapabilirsiniz.

Sabit bir ofise ihtiyaç duyduğunuzda Divan Ofis’in esnek ebatlı hazır ofislerine geçiş yapabilirsiniz.

Organize ettiğimiz etkinlik, toplantılara katılarak networkünüzü genişletebilir, farklı sektörlerdeki kişilerle tanışma fırsatı yakalarsınız.

TEMEL PAKET

 PLUS PAKET

Vergi Levhası İçin kullanabileceğiniz resmi adres Vergi Levhası için kullanabileceğiniz resmi adres
Şirket kurulumu için yasal adres temini Şirket Kurulumu için yasal adres temini
Kartvizitiniz için prestijli iş adresi Kartvizitiniz için prestijli iş adresi
Posta-kargo-tebligatların teslim alınması, bildirimi Posta-kargo-tebligatların teslim alınması, bildirimi
Sekreterlik hizmeti, çağrı yönlendirme
Misafir karşılama
Ayda 4 saat toplantı kullanım imkanı
Ücretsiz çay,kahve ikramı
Wi-Fi kullanım hakkı