Sanal Ofis

Sanal Ofis Nedir?

 

Home-office (evden), atölyeden, freelance çalışansanız, sabit bir ofise ihtiyacınız yoksa fiziki bir ofis yerine Sanal Ofisleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz, rahat ettiğiniz yerden çalışmaya devam ederken toplantı ve görüşmelerinizi kiraladığınız Sanal Ofislerde yapabilirsiniz.  Divan Ofis merkezi konumu ve gözde lokasyonu ile iş adresinize prestij katar. Profesyonel bir ortamda ücretsiz ikramlarımızla keyifli toplantılar yaparsınız.

 

Yasal Adres Temini Nedir?

 

İşinizi yürütmek için bir ofise ihtiyacınız yoksa şirket ( şahıs, limited veya anonim farketmeksizin) kurmak için Sanal Ofisleri tercih edebilirsiniz.  Divan Ofis size şirket kurulumu için gerekli yasal adresi sunar. Firmanızın telefonları cevaplanır, tebligatlarınız, posta ve kargolarınız sizin için alınır, saklanır, size bilgisi verilir. Vergi yoklamaları adresimizde yapılır.

 

Divan Ofis'te Sanal Ofis Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

 

  • Kiralama, tadilat, dekorasyon, aboneliklerle uğraşmaz, zamandan kazanırsınız.
  • Resmi yazışmalarınız, posta, kargolarınızın ulaşmama riski kalmaz. Takibi kolaylaşır. Müşterilerinizle, danışanlarınızla görüşmelerinizi profesyonel ortamlarda yaparsınız.
  • İletişim adresiniz için kartvizitinizde prestijli bir adresiniz olur.
  • Kira bedelini şirketinizde gider olarak gösterebilirsiniz.
  • Dilerseniz ödemelerinizi online ve taksitli olarak yapabilirsiniz.
  • Sabit bir ofise ihtiyaç duyduğunuzda Divan Ofis’in esnek ebatlı hazır ofislerine geçiş yapabilirsiniz.
  • Organize ettiğimiz etkinlik, toplantılara katılarak networkünüzü genişletebilir, farklı sektörlerdeki kişilerle tanışma fırsatı yakalarsınız. 

 


Sıkça Sorulan Sorular

Sanal Ofis Kiralamak Yasal Mı?

Türk Ticaret Kanunu’na göre şirket kurmak için sabit bir adres gösterilmesi zorunludur. Bu adres işyeri olabileceği gibi sanal ofis de olabilir. Zira adı sanal da olsa size fiziki bir işyeri, yasal adres sunar. Bu kapsamda sanal ofisler sağladığı artılar yanında tamamen yasaldır da.

Sanal Ofis Hizmeti’nde Kira Bedeli Dışında Ek Masraf Var mı?

Sanal Ofis kiraladığınızda sözleşmedeki kira bedeli dışında aidat, depozito, stopaj, elektrik-su giderleri vs. extra hiçbir ücret ödemezsiniz.
 

Sanal Ofis Hizmeti Kapsamında Sekreterlik Hizmeti Var mı? Kargo, Tebligat Alınır Mı?

Sanal Ofis Hizmeti’ne sekreterlik hizmeti dahildir. Sekreterimiz telefonlarınızı cevaplar, gerekirse    yönlendirir veya bilgisini iletir. Posta, tebligat, kargolarınızı teslim alır, bildirir.
 

Kiralama Seçenekleri Nasıl? Yıllık, Aylık Vs.?

Sanal Ofislerimizi minimum 6 aylığına kiralayabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre tercih sizindir. Yıllık sözleşmelerde avantajlı fiyatlardan yararlanma imkanınız vardır.

Yasal Adresimiz, Vergi Dairesi Değişir Mi?

Sözleşme yapıldıktan sonra Divan Ofis’in adresi artık sizin yasal adresiniz ve vergi dairesi firmanızın yeni vergi dairesi olur. Vergi numaranız değişmez. Vergi memurları açılış, yoklama için Divan Ofis’e gelirler.

İhtiyaç Halinde Müşterilerimle Görüşmek İçin Toplantı Salonu veya Ofislerinizi Kullanabilir Miyim?

Görüşmeleriniz, toplantılarınız için Divan Ofis’i kullanabilirsiniz. Misafirlerinizi karşılar, ağırlarız. Çay, kahve ikramında bulunuruz. Böylelikle dilediğiniz yerden çalışmanın rahatlığını yaşarken, toplantılarınızı prestijli bir ortamda yapma imkanına da sahip olursunuz. Sizi daha iyi ağırlayabilmemiz için randevu almayı unutmayın lütfen.Sınırsız İkram


Günlük Temizlik


Lounge/Dinlenme Alanları


Sekreterlik Hizmeti


Etkinlikler


Konferans Salonu


Toplantı Odaları


Akıllı Kilitler


Ip Telefon


Vale&Ücretsiz Otopark


Yürüme Mesafesinde AVM


Geniş Network Ağı