Neden Sanal Ofis Kullanılmalı?

Neden sanal ofis kullanılmalı diye merak ediyor musunuz? O halde sizler bu yazıya bir göz atabilirsiniz. Sanal ofis kullanmak isteyen kişiler, bu ofisler hakkında detaylı bir bilgi öğrenmeyi isterler. En ince araştırmasına kadar yapacağınız ve aklınıza takılan tüm sorulara yanıtlar bulabileceğiniz bu alandan sizler de yararlanabilirsiniz. Sanal ofis konusunda dünyada gelişen ve değişen bir düzen vardır. Özellikle pandemi dönemi de bize öğretmiştir ki iş yerine gitmeden, bir iş yeri sahibi olmadan da çalışılabilmektedir. Bunun için yeni iş kuracak olan kişiler vergi dairesine iş yeri bilgisi ibrazı ederken sanal ofis alanlarına yönelim göstermektedir. Peki neden? Sanal ofisler neden bu kadar çok rağbet görmektedir.

 

Neden sanal ofis kullanılmalı diye mi soruyorsunuz? O halde sanal ofis alanındaki çalışmaların avantajları hakkında bilgi edinmelisiniz. Sanal ofisler iş yeri olarak sadece isim ve iletişim bilgisi şeklinde gösterildiklerinden oldukça uygun fiyatlı olmaktadır. Uygun kiralama ücretleri ile birlikte, iş yeri kiralamaya son verebilirsiniz. Özellikle serbest çalışma alanına sahip olan kişilerin ekstra yüklü stopajlar ödemesine gerek kalmaz. Sanal ofisler iş kurma potansiyeli bazında değerlendirildiğinde en uygun iş yürütme potansiyeline sahiptir. Özellikle günümüzde gezerek freelancer çalışma modelleri ile de çok karşılaşılmaktadır. Sizler başka ülkede gezerken ya da çalışırken Türkiye’ de bir sanal ofis kiralaması yapmanız iş yükünüzü ortadan kaldıracaktır. Sanal ofis her zaman büyük artıları olan ve kolay adapte olunan bir iş modelidir.

 

Neden sanal ofis kullanılmalı? Sanal ofissizin kendi kendinize bireysel olarak yapacağınız başarılarda kimsenin engel olmaması adına tasarlanmış bir hizmettir. Ne iş yeri kiralamaya fazla para verirsiniz, ne de home ofis adresi gösterirken yaşadığınız sıkıntıları burada yaşarsınız. Kimsenin karışmadığı ve kimseye bağlı olmadığı bir noktada düşük bütçe ile sanal ofis kiralarsınız. Ardından istediğiniz yerde çalışmanızı sağlarsınız. İster e ticaret yaparak depo kiralarsınız, ister home ofis olarak evden çalışırsınız. Sadece yazışma adresinin farklı olması ve sanal ofis bazında yasal olarak işlem görmesi kafidir. Ayrıca ev sahibi ile yapılan sözleşme sıkıntıları, kira mülk sahibi ile yapılan sözleşme sıkıntıları gibi sorunların hiçbirini de bu noktada yaşamamış olursunuz.Sınırsız İkram


Günlük Temizlik


Lounge/Dinlenme Alanları


Sekreterlik Hizmeti


Etkinlikler


Konferans Salonu


Toplantı Odaları


Akıllı Kilitler


Ip Telefon


Vale&Ücretsiz Otopark


Yürüme Mesafesinde AVM


Geniş Network Ağı