Ankara Hazır Ofis

Hazır Ofis, mobilyalı olarak kiralayabileceğiniz, elektrik, aidat, su, ısıtma, soğutma ve vb. giderlerin kira bedeline dahil olduğu hizmet türüdür. Çoğunlukla plazalarda, merkezi konumdaki bölgelerde, iş yerlerinin yoğun olduğu semtlerde konumlanırlar. Hazır ofisler, iç dizaynı, ergonomik ofis mobilyaları, aksesuarları ile modern ve şık olacak şekilde tasarlanır. Böylelikle gününüzün çoğunu geçirdiğiniz ofisinizde verimli ve sağlıkla çalışabilirsiniz. Hazır ofisler ihtiyaç duyacağınız teknolojik ekipman (yazıcı, projeksiyon, Wi-fi vb.) teknik desteği de sağlar.

Hazır ofisler mobilya, aidat, abonelik ve diğer ek masraf gerektiren ihtiyaçlar için müstakil ofislerden daha esnek imkanlar sunar. Bu yorucu işlerle uğraşmak yerine, vaktinizi kendi işinize ayırır, giderlerden tasarruf ederek, bütçenizi firmanız için kullanirsınız. Hazır ofisler müşteriler nezdinde saygınlığınızı artırır, şirketinize profesyonellik ve iş adresinize prestij katar. Bu nedenle özellikle büyük şehirlerde her geçen gün daha fazla rağbet görmektedir. Hazır ofisler sundukları sekreterlik hizmeti ve güleryüzlü karşılama ile müşterilerinizi değerli hissettirir. Başkent  Ankara’da, Koç İkiz Kuleleri’nde bulunan Divan Ofis tüm bu imkanları barındıran hazır ofis hizmeti ile düşük maliyete, yüksek prestij sunar.

Neden Hazır Ofis Tercih Etmelisiniz?

Bireysel olarak ofis kiralama sisteminde, masraflarınız (kira, ofis mobilyaları, aksesuar, teknolojik aletler, faturalar, sekreter, aidat vb.) daha fazladır. Yeni bir iş kurmak istiyor fakat bütçenizi  ofis mobilyaları, kira ve fatura gibi giderler yerine firmanız için harcamak istiyorsanız hazır ofisler tam size göre.

Hazır ofislerimiz sayesinde hem bütçenizden hem de zamanınızdan tasarruf eder, sadece bilgisayarınızı yanınıza alarak yeni ofisinizde hemen işe başlarsınız. Sözleşmeyi imzaladığınız gün dahi direk işe koyulabilirsiniz.

Hazır Ofisleri Kimler Kullanabilir?

Kullanım kolaylığı, esneklik ve erişilebilirlik gibi hususları göz önünde bulundurduğunuzda, hazır ofisleri  her sektörden firma veya şahıs kullanabilir. Yasal anlamda hiçbir problem çıkmaz. Bu meslek grupları şunlar olabilir:

 Start-up’lar: Yeni kurulan, uzun vadeli bir sözleşmeye bağlı kalmadan, uygun fiyata  ofis arayan şirketler için hazır ofis ideal bir seçimdir. Sadece kira bedeli ödeyerek, ek masrafsız işe başlar ve giderlerden kurtulursunuz.

 Yeni pazarlara açılan işletmeler: Daha önce denenmemiş pazarlara giriş yapmak isteyen, Ankara’da şube veya bayi açmak isteyen firmalar işlek konumdaki hazır ofislerimizi kullanabilir, kısa vadeli kiralama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

 Proje bazlı çalışan  işletmeler:  Bir sözleşme, ihale kapsamında çalışan şirketler veya ekipler için hazır ofisler, projenin tamamlanma tarihine göre ayarlanabilen esnek ve kısa vadeli çözüm imkanı sağlar.

Şirketlerinin prestijini artırmak  isteyen firmalar : Kısa sürede büyümek isteyen, kurumsal bir şekilde, profesyonel olarak ilerlemek isteyen firmalar; hazır ofislerin sekreterlik, toplantı salonu kullanımı, misafir karşılama, çağrı cevaplama,  posta- kargo takibi ve vb. hizmetleriyle işe bir adım önde başlarlar.

 Büyüme  aşamasındaki şirketler: Ek bir çalışma alanına ihtiyaç duyan şirketler, limited şirket kapsamında farklı iş kollarını bünyesinde bulunduran firmalar için idealdir. Bu sayede kiralama, kontrat, tadilat, tasarım, abonelik ve vb. yükümlülüklerle uğraşmadan, hazır ofis kiralayarak  kolayca açılış yaparlar.

Hazır Ofis Fiyatları Nasıl?

 Hazır ofis fiyatları; bulunduğu lokasyon, aylık, yıllık seçenekleri ve tercih ettiğiniz ödeme yöntemine göre değişkenlik gösterir. Hazır ofislerde bütçenize uygun bir odaya müstakil ofisten daha düşük giderlerle sahip olursunuz.. Ortak alanlar, ek hizmetler ve personel için de bütçe ayırmanıza gerek kalmaz. 

Divan Ofis’te Hazır Ofis Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

 • Divan Ofis’in Koç İkiz Kuleleri’nde bulunan gözde lokasyonu ile iş adresinize prestij katarsınız.
 • Şahsınıza tanımlı kartlarla ofisinize dilediğiniz zaman giriş yapabilirsiniz.
 • Merkezi konumdaki ofisimize hem siz hem müşterileriniz kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 • Stopaj, elektrik, su, ısınma, aidat ve vb. giderlerden kurtulursunuz.
 • Ek masraf yoktur. Gizli maliyetlerin olmadığı, şirketiniz adına kesilen faturayı gider olarak gösterebilirsiniz.
 • Sekreterlik hizmeti ile misafir, müşterileriniz karşılanır ve posta, kargolarınız alınır.
 • Mobilyalı olarak teslim edilen ofislerimizle, dekorasyonla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Koltuk ve masalarımız ergonomik tasarımlarıyla konforlu çalışmanızı sağlar.
 • Ofislerimiz ses yalıtımına sahiptir. Konsantrasyonunuz bozulmadan işinizi yaparsınız.
 • Hızlı internet ve kişiye özel Ip şifrelerle rahat ve güvenle çalışırsınız.
 • Divan Ofis’te tüm odalar ayrı iklimlendirmeye sahiptir. Manuel ayarlanan ısı paneli ile ortamın sıcaklığı veya serinliği tamamen sizin kontrolünüzdedir.
 • Farklı ebattaki ofislerimiz ve aylık, yıllık kiralama seçeneklerimiz, planlarınızda esneklik sağlar.
 • İhtiyaç halinde Divan Ofis’in toplantı salonlarını kullanabilirsiniz. Misafir, müşterileriniz güleryüzle karşılanır, yönlendirilir. Çay, kahve ikram edilir. Görüşmelerinizi profesyonel ortamda, keyifle yaparsınız.
 • Düzenlediğimiz etkinlik ve toplantılarla networkunuzu genişletebilir ve Divan Ofis’teki şirket sahipleriyle tanışarak fikir alışverişi yapabilirsiniz.


SANAL
OFİS


TOPLANTI VE SEMİNER ODALARI

 

ORTAK ÇALIŞMA ALANI


HAZIR OFİS