Biz Kimiz?


Divan Ofis, bünyesinde ağırladığı tüm marka, kurum, kuruluş ve kişilerin; alanlarında yetkin mevcut çözüm ortaklarının köklü tecrübeleriyle birlikte, en prestijli  ve en verimli şartlarda faaliyet gösterebilmeleri ve gelişebilmeleri için ofis, ofis hizmetleri ve bu doğrultuda çözümler sunan 2018 kuruluşlu genç, dinamik ve çözüm odaklı bir şirkettir.


Ankara Koç İkiz Kuleleri’ nde bulunan Divan Ofis; freelance/serbest çalışanlara, küçük, orta ölçekli işletmelere, start-up’lara, yenilikçi, kullanışlı,prestijli çalışma alanlarında hazır ofis, sanal ofis, toplantı odası seminer salonu ve ortak çalışma alanları hizmeti sunmaktadır.


Bünyesinde gerçekleşecek olan çeşitli etkinlikler, eğitimler ve seminerlerle, kişisel gelişim ve pek çok farklı alandan kişileri bir araya getirerek üyelerine geniş network olanağı sağlar.


Divan Ofis günümüz iş dünyasının iniş çıkışlarına ayak uydurabilmenizi kolaylaştırmak için verdiği hizmetleri zaman ve kapasite esasına göre son derece esnek hale getirmiştir. Hizmetlerden ihtiyacınıza uygun olarak saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak faydalanabileceğiniz gibi, m2 ve kişi sayısına göre de seçim yapabilirsiniz.


Güvenliğiniz ve mahremiyetiniz Divan Ofis’in önceliğidir. Hazır ofislerimizde, kişiye özel elektronik kilit ve kullanıcı tanımlı yüksek güvenlikli internet mevcuttur. Elektronik kilitler ve ofisinizin giriş çıkışı siz dışarıda olsanız dahi uygulama üzerinden kontrol edilebilir.


Odaklanmak başarının ön koşuludur. Sizlerden gelen talepleri dinledik ve hazır ofislerimizi rahat çalışabilmeniz için özenle hazırladık. Her ofisimizde ses yalıtımını ve özel iklimlendirme panellerini önceliklerimiz olarak belirledik. Bu doğrultuda projemizin fikir aşamasından inşaat aşamasının sonuna kadar yakından takipçisi olduk. Gürültü ve merkezi sistemden kaynaklanan ısıtma ve soğutma sorunları gibi rahatsız edici her türlü olumsuz unsuru kullanıcılarından uzak tutmayı hedefleyen Divan Ofis olarak, sizlere huzurlu, konforlu ve odaklanması kolay modern ofisler hazırladık.


Sınırsız İkram


Günlük Temizlik


Lounge/Dinlenme Alanları


Sekreterlik Hizmeti


Etkinlikler


Konferans Salonu


Toplantı Odaları


Akıllı Kilitler


Ip Telefon


Vale&Ücretsiz Otopark


Yürüme Mesafesinde AVM


Geniş Network Ağı