Koç Kuleleri Divan Ofis

Divan Ofis, bünyesinde ağırladığı tüm firma ve kişilerin; alanlarında yetkin çözüm ortaklarının köklü tecrübeleri ışığında, en verimli şartlarda faaliyet gösterebilmeleri için ofis, ofis hizmetleri ve bu doğrultuda çözümler sunan 2018 kuruluşlu genç, dinamik ve çözüm odaklı bir şirkettir.

Ankara Koç İkiz Kuleleri’ nde bulunan Divan Ofis; freelance/serbest çalışanlara, küçük, orta ölçekli işletmelere, start-up’lara, yenilikçi, prestijli çalışma alanlarında hazır ofis, sanal ofis, toplantı odası seminer salonu ve ortak çalışma alanları hizmeti sunmaktadır.

Kendi alanınız dışında farklı sektörlerden firmalarla Divan Ofis çatısı altında kolaylıkla iletişim kurabilir, networkünüzü genişletebilirsiniz.

Divan Ofis günümüz iş dünyasının iniş çıkışlarına ayak uydurabilmenizi kolaylaştırmak için esnek çözümler sunar. Hizmetlerimizden ihtiyacınıza uygun olarak saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak faydalanabileceğiniz gibi, ebat, kapasite konusunda da güncelleme yapabilirsiniz.

Güvenliğiniz ve mahremiyetiniz önceliğimizdir. Hazır ofislerimizde, kişiye özel elektronik kilit ve kullanıcı tanımlı, yüksek güvenlikli internet mevcuttur. Koç Kule’de giriş çıkışlar kameralarca takip edilmekte ve 7/24 güvenlik personeli bulunmaktadır.

Odaklanmak başarının ön koşuludur. Sizden gelen talepleri dinledik ve ofislerimizi tavsiyelerinize dikkat ederek, özenle tasarladık. Ses yalıtımını üst seviyede tuttuk ve her ofise özel iklimlendirme panelleri koyduk. Bu doğrultuda projemizin fikir aşamasından bitimine kadar yakından takipçisi olduk. Rahat çalışabileceğiniz modern tasarımlı ofisler hazırladık ve ergonomik mobilyalarla donattık. Personelimizi hassasiyetle seçtik. Ofis kiralamak isteyen işverenlerin de ortak çalışma kültürüne saygılı, duyarlı olmalarına dikkat ediyoruz. Firmanızın büyümesine, gelişmesine tanıklık etmek, bu esnada mümkün olduğunca destek olabilmek bizim için mutluluk verici…


SANAL
OFİS


TOPLANTI VE SEMİNER ODALARI

 

ORTAK ÇALIŞMA ALANI


HAZIR OFİS