Ankara Sanal Ofis Kiraları Ne Kadar?

E-ticaretin hız kazandığı, şirket kurup dilediği yerden çalışmak isteyenlerin talebinin arttığı, home office çalışanların yasal adres göstermek için tercih ettiği sanal ofislerin maliyetleri nasıl?

 

Tamamen yasal olan, dünyada ve Türkiye’de giderek artış gösteren sanal ofis kullanımı, oldukça ekonomik bir çözümdür. Pandemi nedeniyle dünya genelinde girişimcilik alanında önemli bir artış var. Küreselleşme, internet kullanımının artışı, insanların fikirlerini ve kendine ait markalarını oluşturmasını, girişimlerini ortaya koymasını kolaylaştırmıştır. Maliyetleri ister kendi birikimleriyle isterse de girişimcilik destek paketleri ile karşılayabilmektedir. Girişimcilik sektöründeki bu artış ofis trendlerini de beraberinde getirmiştir. Bunlar arasında en popüler olanı ise şüphesiz sanal ofislerdir.

 

Ankara Sanal Ofis Kiraları Kaç Lira?

 

Diye araştırmadan önce iş kurmak için sanal ofis kiralamanın artılarını fark etmelisiniz. Home Office çalışmak istediğinizde ev sahibi değil de kiracıysanız bu durum sıkıntı yaratabilir. Ortada hiçbir sorun yokken, ev sahipleri vergi dairesine adres bildirimi yapmanızdan endişe duyabilir. Ev sahibi ile bozuşmak istemeyenler, kirada oturanlar, alternatif iş yeri adreslerini tercih ediyorlar. Ancak ihtiyacınız olan sadece yasal adres göstermekse sanal ofis hizmeti tam da bunun içindir.

 

Ankara’da Sanal Ofis Kiraları Ne Kadar? 

 

Sorusu için net bir rakam söylemek çok zordur. Zira kiralar lokasyona, kullanım koşullarına, aldığınız pakete göre değişmektedir. Divan Ofis’in Ankara’nın en merkezi konumundaki adresi ile kartvizitinizde prestijli bir adrese sahip olabilir, dilerseniz toplantı ve görüşmelerinizi burada yapabilirsiniz. Siz istediğiniz yerden çalışın, yasal adres ve posta takibini bize bırakın! Daha ayrıntılı bilgi ve sanal ofis fiyatları için lütfen internet sitemizi ziyaret edin!Sınırsız İkram


Günlük Temizlik


Lounge/Dinlenme Alanları


Sekreterlik Hizmeti


Etkinlikler


Konferans Salonu


Toplantı Odaları


Akıllı Kilitler


Ip Telefon


Vale&Ücretsiz Otopark


Yürüme Mesafesinde AVM


Geniş Network Ağı