Ankara Sanal Ofis Kiralama Yerleri

Ankara sanal ofis kiralama yerleri ile birlikte sizler de kendi işinizi kurabilirsiniz. Şirket kurmak için resmi olarak gösterebileceğiniz tamamen yasal bir adresiniz olmuş olur. Sanal ofislerin hem kirası düşüktür hem de kredi kartı ile, online olarak sanal ofis kiranızı, kiraladığınız yere gitmeye gerek kalmadan ödeyebilirsiniz. Dolayısı ile banka hesabınızda o an paranız olmasa da kredi kartı ile çözebilme kolaylığına erişirsiniz.

 

Ankara sanal ofis yerleri genellikle iş yerlerinin yoğun olduğu bölge adreslerinde yer alır. Bu sayede işiniz için gerçek bir iş adresiniz olmuş olur. Sanal ofis de olsa, yazışma adreslerinizin, kartvizitte görünen adresinizin işlek ve güvenilir yerlerde olması iş alanında prestij kazanmanızı, saygınlığınızın artmasını sağlar.

 

Ankara sanal ofis kiralama yerleri ile birlikte yasal olarak kiralama sözleşmesine sahip olursunuz. Bu sayede aslında fiziki bir iş yeri kiralamış olursunuz. Ekstra stopaj, vergi ödemenize gerek kalmaz. Vergi dairesine bildirim yaptığınızda olumlu geri dönüş alırsınız. Sanal ofislerin lerin denetlenmesi de daha esnektir. Yasal olarak son derece güvenilirdir. Sanal ofis artık pratik ve ekonomik bir ofis kiralama modelidir. Zira yasal geçerliliğinin oluşu, Ankara’da merkezi yerlerde konumlandırılmış olması, önemli yerlere (devlet daireleri, otogar, havaalanı, iş merkezleri, havaalanı vb.) hem işinizi kolaylaştırır hem de adresinizin kalitesini artırır. Ankara sanal ofis kiralama işlemi yapmak için güvenilir firmalar ile çalışmak iş yükünüzü de otomatikman hafifletir. Tebligat, kargo, postalarınızın takibi kolaylaşır, kaybolma riski kalmaz.

 

Ankara sanal ofis kiralama yerleri oldukça düşük maliyetlidir. Bu da ekonomik anlamda sizi rahatlatır. Kira bedelinizi işiniz adına farklı yatırım ve projelere aktarabilirsiniz. Ayrıca gereksiz ofis giderlerinden de kurtulmuş olursunuz. Elektrik, su, doğalgaz ve internet gibi iş yeri giderleri bulunmaz. Bu da sizi şirket kuruluşu için size daha fazla sermaye imkanı verir. Sanal ofislerde stopaj gideri de olmaz. Sanal ofis kiralama işlemi yaptığınız zaman kira faturasını gider göstermenizde vergi yasaları uyarınca hiçbir sıkıntı yoktur. Bu da sanal ofisin en büyük artılarından ve tercih edilme nedenlerinden biridir. Ankara’nın başkent olması dolayısıyla resmi dairelerin çokluğu, iş kollarındaki çeşitlilik vb. nedenler sanal ofislere rağbeti, talep yoğunluğunu artırmıştır. Pandemi sebebiyle de bu talep ivmeli olarak artmaya devam etmektedir.Sınırsız İkram


Günlük Temizlik


Lounge/Dinlenme Alanları


Sekreterlik Hizmeti


Etkinlikler


Konferans Salonu


Toplantı Odaları


Akıllı Kilitler


Ip Telefon


Vale&Ücretsiz Otopark


Yürüme Mesafesinde AVM


Geniş Network Ağı