Hazır Ofis

Hazır Ofis, mobilyalı olarak kiralayabileceğiniz, elektrik, aidat, su, ısıtma, soğutma ve vb. giderlerin kira bedeline dahil olduğu hizmet türüdür. Kiralık hazır ofisler çoğunlukla plazalarda, merkezi konumdaki bölgelerde, iş yerlerinin yoğun olduğu semtlerde yer alır. İç dizaynı, ergonomik ofis mobilyaları ve aksesuarları ile oldukça modern ve şıktır. Böylelikle gününüzün çoğunu geçirdiğiniz ofisinizde verimli ve sağlıkla çalışırsınız. Hazır ofisler ihtiyaç duyacağınız  yazıcı, projeksiyon, Wi-fi vb. teknik desteği de sağlar.

Kiralık hazır ofisler mobilya, aidat, abonelik vb. ihtiyaçlar için müstakil ofislerden daha esnek imkanlar sunar. Bu sayede vaktinizi işinize ayırır, giderlerden tasarruf eder, bütçenizi firmanız için kullanırsınız. Artı olarak müşteriler nezdinde saygınlığınız artar, şirketinize profesyonellik ve iş adresinize prestij katarsınız. Bu nedenle hazır ofisler  daha fazla rağbet görmektedir. Sundukları sekreterlik hizmeti ve güleryüzlü karşılama ile müşterilerinizi değerli hissettirir. Başkent  Ankara’da, Koç Kuleleri’nde bulunan Divan Ofis tüm bu imkanları barındıran ofis kiralama hizmeti ile düşük maliyete, yüksek prestij sunar.

Neden Hazır Ofis Tercih Etmelisiniz?

Bireysel olarak ofis kiralama sisteminde, masraflarınız (kira, ofis mobilyaları, faturalar, sekreter ve aidat vb.) daha fazladır. Yeni bir iş kurmak giderler yerine firmanız için harcamak istiyorsanız hazır ofisler tam size göre!

Hazır ofisler sayesinde hem bütçenizden hem de zamanınızdan tasarruf edersiniz. Hatta sadece bilgisayarınızı yanınıza alarak yeni ofisinizde hemen işe başlarsınız. Sözleşmeyi imzaladığınız gün dahi direk işe koyulabilirsiniz.

Hazır Ofisleri Kimler Kullanabilir?

Kullanım kolaylığı, esneklik ve erişilebilirlik gibi hususları göz önünde bulundurduğunuzda, hazır ofisleri  her sektörden firma veya şahıs kullanabilir. Yasal anlamda hiçbir problem çıkmaz. Bu meslek grupları şunlar olabilir:

 Start-up’lar: Yeni kurulan, uzun vadeli bir sözleşmeye bağlı kalmadan, uygun fiyata  ofis arayan şirketler için hazır ofis ideal bir seçimdir. Sadece kira bedeli ödeyerek, ek masrafsız işe başlar ve giderlerden kurtulursunuz.

 Yeni pazarlara açılan işletmeler: Daha önce denenmemiş pazarlara giriş yapmak isteyen, Ankara’da şube veya bayi açmak isteyen firmalar işlek konumdaki hazır ofislerimizi kullanabilir, kısa vadeli kiralama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

 Proje bazlı çalışan  işletmeler:  Bir sözleşme, ihale kapsamında çalışan şirketler veya ekipler için hazır ofisler, projenin tamamlanma tarihine göre ayarlanabilen esnek ve kısa vadeli çözüm imkanı sağlar.

Şirketlerinin prestijini artırmak  isteyen firmalar : Kısa sürede büyümek isteyen, kurumsal bir şekilde, profesyonel olarak ilerlemek isteyen firmalar; hazır ofislerin sekreterlik, toplantı salonu kullanımı, misafir karşılama, çağrı cevaplama,  posta- kargo takibi ve vb. hizmetleriyle işe bir adım önde başlarlar.

 Büyüme  aşamasındaki şirketler: Ek bir çalışma alanına ihtiyaç duyan şirketler, limited şirket kapsamında farklı iş kollarını bünyesinde bulunduran firmalar için idealdir. Bu sayede kiralama, kontrat, tadilat, tasarım, abonelik ve vb. yükümlülüklerle uğraşmadan, hazır ofis kiralayarak  kolayca açılış yaparlar.

Hazır Ofis Fiyatları Nasıl?

 Hazır ofis fiyatları; bulunduğu lokasyon, aylık, yıllık seçenekleri ve tercih ettiğiniz ödeme yöntemine göre değişkenlik gösterir. Bütçenize uygun bir odaya müstakil ofisten daha düşük giderlerle sahip olursunuz.. Ortak alanlar, ek hizmetler ve personel için de bütçe ayırmanıza gerek kalmaz. Daha ayrıntılı bilgi için Teklif Al formunu doldurabilir veya ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Divan Ofis’te Hazır Ofis Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

 • Divan Ofis’in Koç İkiz Kuleleri’nde bulunan gözde lokasyonu ile iş adresinize prestij katarsınız.
 • Şahsınıza tanımlı kartlarla ofisinize dilediğiniz zaman giriş yapabilirsiniz.
 • Merkezi konumdaki ofisimize hem siz hem müşterileriniz kolaylıkla ulaşırsınız..
 • Stopaj, elektrik, su, ısınma, aidat ve vb. giderlerden kurtulursunuz.
 • Ek masraf yoktur. Gizli maliyetlerin olmadığı, şirketiniz adına kesilen faturayı gider olarak gösterirsiniz..
 • Sekreterlik hizmeti ile müşterileriniz karşılanır ve posta, kargolarınız alınır.
 • Mobilyalı olarak teslim edilen ofislerimizle, dekorasyonla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Koltuk ve masalarımız ergonomik tasarımlarıyla konforlu çalışmanızı sağlar.
 • Ofislerimiz ses yalıtımına sahiptir. Konsantrasyonunuz bozulmadan işinizi yaparsınız.
 • Hızlı internet ve kişiye özel Ip şifrelerle rahat ve güvenle çalışırsınız.
 • Divan Ofis’te tüm odalar ayrı iklimlendirmeye sahiptir. Manuel ayarlanan ısı paneli ile ortamın sıcaklığı veya serinliği tamamen sizin kontrolünüzdedir.
 • Farklı ebattaki ofislerimiz ve aylık, yıllık kiralama seçeneklerimiz, planlarınızda esneklik sağlar.
 • İhtiyaç halinde Divan Ofis’in toplantı salonlarını kullanabilirsiniz. Misafir, müşterileriniz güleryüzle karşılanır, yönlendirilir. Çay, kahve ikram edilir. Görüşmelerinizi profesyonel ortamda, keyifle yaparsınız.
 • Düzenlediğimiz etkinlik ve toplantılarla networkunuzu genişletebilir ve Divan Ofis’teki şirket sahipleriyle tanışarak fikir alışverişi yapabilirsiniz.
 • Ayrıntılı bilgi için bize İletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.


SANAL
OFİS


TOPLANTI VE SEMİNER ODALARI

 

ORTAK ÇALIŞMA ALANI


HAZIR OFİS